Ontdek Schoorl, Groet, Hargen & Camperduin



Er gebeurt wat in Schoorl






LAATSTE NIEUWS

  Tue 24 Jan
Jeu de Boules Wintertoernooi
Sportlaan 7, Schoorl
om 19.15


  Tue 31 Jan
Jeu de Boules Wintertoernooi
Sportlaan 7, Schoorl
om 19.15


  Tue 7 Feb
Jeu de Boules Wintertoernooi
Sportlaan 7, Schoorl
om 19.15


  Tue 14 Feb
Jeu de Boules Wintertoernooi
Sportlaan 7, Schoorl
om 19.15


  Tue 21 Feb
Jeu de Boules Wintertoernooi
Sportlaan 7, Schoorl
om 19.15


  Tue 28 Feb
Jeu de Boules Wintertoernooi
Sportlaan 7, Schoorl
om 19.15


  Tue 7 Mar
Jeu de Boules Wintertoernooi
Sportlaan 7, Schoorl
om 19.15


  Tue 14 Mar
Jeu de Boules Wintertoernooi
Sportlaan 7, Schoorl
om 19.15


  Tue 21 Mar
Jeu de Boules Wintertoernooi
Sportlaan 7, Schoorl
om 19.15


  Tue 28 Mar
Jeu de Boules Wintertoernooi
Sportlaan 7, Schoorl
om 19.15


Weekmarkten

Bergen

Zaterdag 8.30 – 17.00, rondom de Ruïnekerk.

Egmond aan Zee

Donderdag 9.00 – 13.00, Burgemeester Eymaplein

Alkmaar

Zaterdag 9.00 – 17.00, Gedempte Nieuwesloot en Hofplein.
Zaterdag 8.00 – 17.00, biologische markt Kerkplein.
Woensdag 12.30 – 17.00, Europlein De Mare

Heerhugowaard

Maandag 11.00 – 16.30, Raadhuisplein.

Schagen

Donderdag 8.30 – 13.00, Gedempte Gracht en de Laan.

Warmenhuizen

Vrijdag 13.00-17.00, Dorpsstraat.

Noord-Scharwoude

Donderdag 12.00 – 17.00 Dorpsstraat 522.

Heiloo

Woensdag 10.00-16.00 Winkelcentrum ’t Loo.
Donderdag 13.00 - 17.00 Biologisch boerenmarkt Winkelcentrum ’t Loo.